Ювілейний 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджеві відео

Режисером промороликів стала лауреатка минулорічного ОМКФ Тоня Ноябрьова

Одеський міжнародний кінофестиваль добре знаний як масштабна глядацька кіноподія не тільки в Україні, а й у всій Європі. Уже десять років ОМКФ культивує якісне глядацьке кіно. Доля Ґран-Прі ОМКФ (а в цьому році – ще й головного призу Національної програми) залежить від головного судді — глядача. Саме глядачі своїм голосуванням після конкурсних показів вирішують, які фільми стануть переможцями.

Ця метафора стала основою концепції іміджевих відеороликів ювілейного 10-го Одеського кінофестивалю, де нагорода ОМКФ — статуетка “Золотий Дюк” — опиняється в руках простих одеситів. Слоган кампанії — “Наш Ґран-Прі — у ваших руках”.

“Цього року фестиваль святкує десятиріччя, тож до промороликів до ювілею ми поставились ще з більшою відповідальністю, — зазначає генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич. — З самого початку хотіли поєднати в них два основні меседжі нашого фестивалю — його унікальне місце проведення і те, що на нашому кіноперегляді головні нагороди — в руках глядачів. Символічно також, що режисеркою відео стала саме Тоня Ноябрьова — минулорічна лауреатка нашого фестивалю. Одним словом, все склалось в одну цілісну картину!”.

Ідея кампанії належить незалежному копірайтеру Анні Гончаровій, яка раніше розробляла рекламні кампанії у складі Banda Agency. Задум в життя втілила режисерка Тоня Ноябрьова, яка на минулорічному ОМКФ стала переможцем у номінації “Найкраща режисерська робота” з фільмом “Герой мого часу”.

“Хоч я і народилася в Києві, але дитинство провела в Одесі. Я добре відчуваю це місто, його енергетику, розумію особливість цього місця, знаю її на смак і на запах, — говорить режисерка Тоня Ноябрьова. — Цього року запит ОМКФ і моє внутрішнє бажання збіглись, і нам вдалося передати колорит Одеси, літа і свята. До того ж, Одеський міжнародний кінофестиваль – це глядацький фестиваль, який щорічно відвідують безліч поціновувачів кіно. І саме глядач приймає рішення, кому присудити Ґран-Прі і який фільм стане кращим. Це і відображено у наших іміджевих відео”.

Виробництвом промороликів займався продакшен Family Production. За словами продюсерки Анастасії Буковської, перед початком зйомок стояв вибір локації – Київ чи Одеса.

“Не секрет, що в Києві можна зімітувати хоч Нью-Йорк, хоч Париж. Але режисерка Тоня Ноябрьова наполягала: відтворити атмосферу “Привозу” без моря неможливо. Тому ми поїхали в Одесу. Коли побачили результат, зрозуміли, що вона дійсно мала рацію!” — поділилась Анастасія. Як розповіла продюсерка, концепцію сценаристки Ані Гончарової Тоня Ноябрьова інтерпретувала в комедійну історію з чіткою драматургією. “Нам хотілося зробити відео, що будуть зрозумілі глядачеві. Тож наші історії лаконічні, душевні, мають гумор і атмосферу. Їх хочеться дивитися декілька разів, адже вони піднімають настрій! Увесь цей проект був для нас задоволенням: ми любимо Одеський міжнародний кінофестиваль і його класну команду, а бути причетним до ювілею, зробити свій внесок у нього — особливий кайф!”.

Нагадаємо, що ювілейний Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12-го до 20-го липня 2019 р. Фестивальні абонементи можна придбати на офіційному сайті кінофестивалю.


Translate »